PROGRAM TUR 2016-2017 Liga Nationala Feminin

PROGRAM TUR 2016-2017

Etapa 1 – 11 septembrie

 

HC Buzău – Corona Braşov

HCM Rm. Vâlcea – U Cluj

Măgura Cisnădie – SCM Craiova

CSM Bistriţa – Dunărea Brăila

Unirea Slobozia – HCM Roman

CSM Ploieşti – HC Zalău

CSM Bucureşti – Danubius Galaţi

 

Etapa a 2-a, 18 septembrie

 

HC Buzău – HCM Rm. Vâlcea

U Cluj – Măgura Cisnădie

SCM Craiova – CSM Bistriţa

Dunărea Brăila – Unirea Slobozia

HCM Roman – CSM Ploieşti

Corona Braşov – Danubius Galaţi

HC Zalău – CSM Bucureşti

Etapa a 3-a, 22 septembrie

 

HCM Rm. Vâlcea – Corona Braşov

Măgura Cisnădie – HC Buzău

CSM Bistriţa – U Cluj

Unirea Slobozia – SCM Craiova

CSM Ploieşti – Dunărea Brăila

CSM Bucureşti – HCM Roman

Danubius Galaţi – HC Zalău

Etapa a 4-a, 25 septembrie

 

HCM Rm. Vâlcea – Măgura Cisnădie

HC Buzău – CSM Bistriţa

U Cluj – Unirea Slobozia

SCM Craiova – CSM Ploieşti

Dunărea Brăila – CSM Bucureşti

HCM Roman – Danubius Galaţi

Corona Braşov – HC Zalău

Etapa a 5-a, 29 septembrie

 

Măgura Cisnădie – Corona Braşov

CSM Bistriţa – HCM Rm. Vâlcea

Unirea Slobozia – HC Buzău

CSM Ploieşti – U Cluj

CSM Bucureşti – SCM Craiova

Danubius Galaţi – Dunărea Brăila

HC Zalău – HCM Roman

Etapa a 6-a, 16 octombrie

 

Măgura Cisnădie – CSM Bistriţa

HCM Rm. Vâlcea – Unirea Slobozia

HC Buzău – CSM Ploieşti

U Cluj – CSM Bucureşti

Corona Braşov – Danubius Galaţi

Dunărea Brăila – HC Zalău

Corona Braşov – HCM Roman

Etapa a 7-a, 23 octombrie

 

CSM Bistriţa – Corona Braşov

Unirea Slobozia – Măgura Cisnădie

CSM Ploieşti – HCM Rm. Vâlcea

CSM Bucureşti – HC Buzău

Danubius Galaţi – U Cluj

SCM Craiova – HC Zalău

HCM Roman – Dunărea Brăila

Etapa a 8-a, 27 octombrie

 

CSM Bistriţa – Unirea Slobozia

Măgura Cisnădie – CSM Ploieşti

HCM Rm.Vâlcea – CSM Bucureşti

HC Buzău – Danubius Galaţi

U Cluj – HC Zalău

SCM Craiova – HC Roman

Corona Braşov – Dunărea Brăila

Etapa a 9-a, 6 noiembrie

 

Unirea Slobozia – Corona Braşov

CSM Ploieşti – CSM Bistriţa

CSM Bucureşti – Măgura Cisnădie

Danubius Galaţi – HCM Rm. Vâlcea

HC Zalău – HC Buzău

HCM Roman – U Cluj

Dunărea Brăila – SCM Craiova

Etapa a 10-a, 13 noiembrie

 

CSM Ploieşti – Unirea Slobozia

CSM Bucureşti – CSM Bistriţa

Danubius Galaţi – Măgura Cisnădie

HC Zalău – HCM Rm. Vâlcea

HCM Roman – HC Buzău

Dunărea Brăila – U Cluj

SCM Craiova – Corona Braşov

Etapa a 11-a, 17 noiembrie

 

Corona Braşov – CSM Ploieşti

Unirea Slobozia – CSM Bucureşti

CSM Bistriţa – Danubius Galaţi

Măgura Cisnădie – HC Zalău

HCM Rm. Vâlcea – HCM Roman

HC Buzău – Dunărea Brăila

U Cluj – SCM Craiova

Etapa a 12-a, 8 ianuarie

 

CSM Bucureşti – CSM Ploieşti

Danubius Galaţi – Unirea Slobozia

HC Zalău – CSM Bistriţa

HCM Roman – Măgura Cinsădie

Dunărea Brăila – HCM Rm. Vâlcea

SCM Craiova – HC Buzău

U Cluj – Corona Braşov

Etapa a 13-a, 15 ianuarie

 

Corona Braşov – CSM Bucureşti

CSM Ploieşti – Danubius Galaţi

Unirea Slobozia – HC Zalău

CSM Bistriţa – HCM Roman

Măgura Cisnădie – Dunărea Brăila

HCM Rm. Vâlcea – SCM Craiova

HC Buzău – U Cluj

Comments are closed.