LNHM – Etapa 4 : Rezultate, Program Etapa 5

DSC_3353.JPG

 

Rezultatele etapei a 4-a din Liga Zimbrilor sunt :

CSA Steaua Bucuresti CSM Focsani 2007 27 : 22
CSM Bucuresti CSM Bacau 30 : 22
AHC Potaissa Turda U Cluj 32 : 23
CS Dinamo Bucuresti CSM Fagaras 28 : 22
CS HC Buzau 2012 CSU Suceava 29 : 27
AHC Dunarea Calarasi SCM Politehnica Timisoara 27 : 27
CS Minaur Baia Mare AHC Dobrogea Sud Constanta 29 : 27

Clasamentul la zi este :

LocEchipaMJVEPGMGPGPCT
1AHC Dobrogea Sud Constanta26211477363913464
2CS Dinamo Bucuresti26183579868711157
3CSM Bucuresti2618357016148757
4AHC Dunarea Calarasi2617367566867054
5CSA Steaua Bucuresti2616377306785251
6SCM Politehnica Timisoara2615567076476050
7AHC Potaissa Turda2615477617055649
8CSM Focsani 200726122126896682138
9CS Minaur Baia Mare269314745766-2130
10CSM Fagaras267217642697-5523
11CSU Suceava267217632705-7323
12CS HC Buzau 2012266119637722-8519
13CSM Bacau265021677783-10615
14U Cluj260026669920-2510

Programul etapei a 5-a :

03.10 17:30 AHC Dobrogea Sud Constanta CSA Steaua Bucuresti TVR1
03.10 18:00 CSU Suceava AHC Dunarea Calarasi  
03.10 18:00 CSM Fagaras CS HC Buzau 2012  
03:10 19:00 CSM Bacau AHC Potaissa Turda  
04:10 18:30 CSM Focsani 2007 CSM Bucuresti  
05:10 15:00 U Cluj CS Dinamo Bucuresti  
06:10 11:00 SCM Politehnica Timisoara CS Minaur Baia Mare TVR1

 

Comments are closed.