Liga Campionilor Feminin

Program Sferturi

Buducnost Györi Audi ETO KC  20 : 26 07.04.2018 – Ora 19:00
FTC-Rail Cargo Hungaria Rostov-Don  29 : 31 07.04.2018 – Ora 17:00
CSM Bucuresti Metz Handball  34 : 21 06.04.2018 – Ora 20:30
FC Midtjylland HC Vardar  23 : 24 06.04.2018 – Ora 19:00
Györi Audi ETO KC Buducnost : 14.04.2018 – Ora 19:00
Rostov-Don FTC-Rail Cargo Hungaria : 14.04.2018 – Ora 16:00
Metz Handball CSM Bucuresti : 15.04.2018 – Ora 17:00
HC Vardar FC Midtjylland : 14.04.2018 – Ora 17:00

Grupele principale si programul meciurilor din grupele principale  – Sezon 2017/2018

Group 1  MeciuriVEPGM/GPDifPuncte
10Gy?ri Audi ETO KC 10802281-2315016
20Rostov-Don 10712226-2323415
30CSM Bucuresti 10613282-2463613
40FC Midtjylland 10226226-251-256
50NFH -Nykobing Falster Handboldklub 10217240-284-445
60RK Krim Mercator 10217234-294-515
Group 2  MeciuriVEPGM/GPDifPuncte
10HC Vardar 10701241-1984314
20Metz Handball 10602207-198912
30FTC-Rail Cargo Hungaria 10503230-2111910
40Buducnost 10305201-206-56
50Thuringer HC 10206204-222-184
60SG BBM Bietigheim 10107193-241-482
Etapa 1 
Grupa 1 CSM Bucuresti Györi Audi ETO KC 28 : 22
NFH -Nykobing Falster Handboldklub Rostov-Don  25 : 29
RK Krim Mercator FC Midtjylland  24 : 23
Grupa 2 HC Vardar Metz Handball  29 : 23
FTC-Rail Cargo Hungaria Buducnost  34 : 26
Thuringer HC SG BBM Bietigheim  28 : 26
Etapa 2
Grupa 1 FC Midtjylland CSM Bucuresti  26 : 31
Györi Audi ETO KC NFH -Nykobing Falster Handboldklub  32 : 23
Rostov-Don RK Krim Mercator  29 : 22
Grupa 2 SG BBM Bietigheim HC Vardar  26 : 38
Metz Handball FTC-Rail Cargo Hungaria  27 : 25
Buducnost Thuringer HC  29 : 21
Etapa 3
Grupa 1 CSM Bucuresti Rostov-Don  22 : 22
NFH -Nykobing Falster Handboldklub FC Midtjylland  21 : 21
RK Krim Mercator Györi Audi ETO KC  21 : 32
Grupa 2 HC Vardar Buducnost  31 : 24
FTC-Rail Cargo Hungaria SG BBM Bietigheim  31 :  22
Thuringer HC Metz Handball  29 : 21
Etapa 4
Grupa 1 Györi Audi ETO KC CSM Bucuresti 28 : 24
Rostov-Don NFH -Nykobing Falster Handboldklub  32 : 22
FC Midtjylland RK Krim Mercator  24 :  24
Grupa 2 Metz Handball HC Vardar  24 : 22
Buducnost FTC-Rail Cargo Hungaria  23 : 24
SG BBM Bietigheim Thuringer HC  21 : 34
Etapa 5
Grupa 1 CSM Bucuresti FC Midtjylland  29 : 24
NFH -Nykobing Falster Handboldklub Györi Audi ETO KC  24 : 32
RK Krim Mercator Rostov-Don 26 : 35
Grupa 2 HC Vardar SG BBM Bietigheim  30 : 22
FTC-Rail Cargo Hungaria Metz Handball  29 : 27
Thuringer HC Buducnost  24 : 25
Etapa 6
Grupa 1 Rostov-Don CSM Bucuresti  25 : 24
FC Midtjylland NFH -Nykobing Falster Handboldklub  24 :  20
Györi Audi ETO KC RK Krim Mercator 34 :  14
Grupa 2 Buducnost HC Vardar  25 : 30
SG BBM Bietigheim FTC-Rail Cargo Hungaria  27 : 23
Metz Handball Thuringer HC  35 : 29

 

Grupele si programul meciurilor din grupe – Sezon 2017/2018

Group A  MJVEPGM/GPDifPCT
10CSM Bucuresti 6501192-1444810
20NFH -Nykobing Falster Handboldklub 6402168-16358
30RK Krim Mercator 6303159-15816
40Vistal Gdynia 6006135-189-540
Group B MJVEPGM/GPDifPCT
10Gyori Audi ETO KC 6501153-1262710
20Rostov-Don 6402149-138118
30FC Midtjylland 6303134-147-136
40Brest Bretagne Handball 6006132-157-250
Group C MJVEPGM/GPDifPCT
10HC Vardar 6600182-1473512
20FTC-Rail Cargo Hungaria 6402183-168168
30Thuringer HC 6105145-167-222
40Larvik 6105152-181-292
Group D MJVEPGM/GPDifPCT
10Metz Handball 6501157-1372010
20Buducnost 6303144-148-46
30SG BBM Bietigheim 6303152-158-66
40Vipers Kristiansand6105144-154-102
Etapa 1 – 06.-08.10.17
Grupa A CSM Bucuresti RK Krim Mercator 30 : 18 07.10.2017 – Ora 20:00
Nykøbing Falster Håndboldklub Vistal Gdynia 27 : 21 07.10.2017 – Ora 14:30
Brupa B Gyori Audi ETO KC FC Midtjylland 27 : 16 07.10.2017 – Ora 19:30
Rostov-Don Brest Bretagne Handball 26 : 24 07.10.2017 – Ora 16:00
Grupa C Larvik Thüringer HC 27 : 31 06.10.2017 – Ora 19:00
HC Vardar FTC-Rail Cargo Hungaria 34 : 31 07.10.2017 – Ora 17:00
Grupa D Buducnost SG BBM Bietigheim 32 : 24 07.10.2017 – Ora 19:00
Metz Handball Vipers Kristiansand 30 : 28 08.10.2017 – Ora 19:00
Etapa 2 – 13.-15.10.17
Grupa A Vistal Gdynia CSM Bucuresti 23 : 34 11.10.2017 – Ora 20:00
RK Krim Mercator Nykøbing Falster Håndboldklub 27 : 26 14.10.2017 – Ora 15:00
Brupa B Brest Bretagne Handball Gyori Audi ETO KC 23 : 26 15.10.2017 – Ora 15:00
FC Midtjylland Rostov-Don 24 : 21 15.10.2017 – Ora 16:30
Grupa C FTC-Rail Cargo Hungaria Larvik 37 : 33 15.10.2017 – Ora 14:00
Thüringer HC HC Vardar 21 : 29 14.10.2017 – Ora 18:00
Grupa D Vipers Kristiansand Buducnost 29 : 19 14.10.2017 – Ora 16:00
SG BBM Bietigheim Metz Handball 26 : 30 14.10.2017 – Ora 19:00
Etapa 3 – 20.-22.10.17
Grupa A Nykøbing Falster Håndboldklub CSM Bucuresti 25 : 25 22.10.2017 – Ora 16:50
Vistal Gdynia RK Krim Mercator 19 : 29 25.10.2017 – Ora 18:30
Grupa B Rostov-Don Gyori Audi ETO KC 23 : 22 21.10.2017 – Ora 17:00
Brest Bretagne Handball FC Midtjylland 22 : 23 20.10.2017 – Ora 19:00
Grupa C Larvik HC Vardar 19 : 31 21.10.2017 – Ora 17:00
Thüringer HC FTC-Rail Cargo Hungaria 25 : 29 2.10.2017 – Ora 14:00
Grupa D Metz Handball Buducnost 27 : 23 21.10.2017 – Ora 17:30
Vipers Kristiansand SG BBM Bietigheim 24 : 29 22.10.2017 – Ora 17:00
Etapa 4 – 03.-05.11.17
Grupa A CSM Bucuresti Nykøbing Falster Håndboldklub 39 : 26 04.11.2017 – Ora 16:00
RK Krim Mercator Vistal Gdynia 29 : 22 04.11.2017 – Ora 15:00
Brupa B Gyori Audi ETO KC Rostov-Don 25 : 23 06.11.2017 – Ora 19:00
FC Midtjylland Brest Bretagne Handball 27 : 23 04.11.2017 – Ora 13:30
Grupa C HC Vardar Larvik 30 : 27 04.11.2017 – Ora 17:00
FTC-Rail Cargo Hungaria Thüringer HC 28 : 25 04.11.2017 – Ora 15:00
Grupa D Buducnost Metz Handball 23 : 18 04.11.2017 – Ora 19:30
SG BBM Bietigheim Vipers Kristiansand 25 : 24 01.11.2017 – Ora 18:30
Etapa 5 – 10.-12.11.17
Grupa A RK Krim Mercator CSM Bucuresti 30 : 33 11.11.2017 – Ora 15:00
Vistal Gdynia Nykøbing Falster Håndboldklub  28 : 36 10.11.2017 – Ora 19:00
Brupa B FC Midtjylland Gyori Audi ETO KC  24 :  27 11.11.2017 – Ora 15:30
Brest Bretagne Handball Rostov-Don  23 : 29 11.11.2017 – Ora 15:00
Grupa C Thüringer HC Larvik  22 : 25 11.11.2017 – Ora 13:30
FTC-Rail Cargo Hungaria HC Vardar  28 : 29 12.11.2017 – Ora 14:00
Grupa D SG BBM Bietigheim Buducnost  27  : 21 12.11.2017 – Ora 17:00
Vipers Kristiansand Metz Handball  22 : 25 10.11.2017 – Ora 19:30
Etapa 6 – 17.-19.11.17
Grupa A Nykøbing Falster Håndboldklub RK Krim Mercator 28 : 26 19.11.2017 – Ora 15:10
CSM Bucuresti Vistal Gdynia  34 : 22 19.11.2017 – Ora 16:00
Brupa B Rostov-Don FC Midtjylland  27 : 20 18.11.2017 – Ora 17:00
Gyori Audi ETO KC Brest Bretagne Handball  26 : 17 18.11.2017 – Ora 15:00
Grupa C HC Vardar Thüringer HC  29 : 21 19.11.2017 – Ora 15:00
Larvik FTC-Rail Cargo Hungaria  21 : 30 17.11.2017 – Ora 19:00
Grupa D Metz Handball SG BBM Bietigheim  27 21 19.11.2017 – Ora 15:00
Buducnost Vipers Kristiansand  26 23 18.11.2017 – Ora 19:00

 

Comments are closed.